Na sierpień 2017 planowana jest rozległa inwazja wojsk NATO na starym kontynencie. Sojusz zamierza tym ruchem zakończyć dziesięcioletni konflikt z wojskami KSW i przywrócić porządek militarny w Europie. Czy inwazja pozwoli ostatecznie przywrócić stary ład, czy raczej KSW definitywnie odepchnie Wojska zachodnie od brzegów Europy? To wszystko zależy już tylko od Was!
Lista osób zakwalifikowanych na FESTEBOYEN 2017 (270 na 17.07.17r. 15:33 )
Maile potwierdzające zostaną przesłane w ciągu 7 dni od rejestracji
Osoby znajdujące się na listach mogą ubiegać się o dostęp do zamkniętych forów swoich frakcji, gdzie będą podawane szczegóły dotyczące rozgrywki
Lista 1, 69 osób
L/P Nazwisko i imię Nazwa Teamu: Nick / Ksywa Skąd jesteś
Kasper Amielawski Brak Magister Giżycko Przeniesiono z listy 2 lp 30
Bastek Małgorzata Straszydło Gosia Olsztyn Przeniesiono z listy 2 lp 28
Koronkiewicz Konrad SGA Suwałki Konrad Suwałki Przeniesiono z listy 4 lp 13
1 Gibas Krzysztof Zajechani Sabig Ełk OPŁACONO
2 Agata Ronowicz Grupa Husaria Agata Gdańsk OPŁACONO
3 Tyszlak Karol Straszydło Fenr1r Olsztyn OPŁACONO
4 Czapla Arkadiusz SCD scd Olsztyn OPŁACONO
5 Gronkowski Bartłomiej Straszydło BartArt Olsztyn OPŁACONO
6 Ryrych Łukasz SGA Suwałki Rychu Suwałki OPŁACONO
7 Marcin Pietraszewski Zajechani Kiler Olecko OPŁACONO
8 Banach Bartosz brak Ahmed Wisimulacha Ełk
9 Babicz Tomasz NAMS mercano Gdańsk OPŁACONO
10 Pawłowski Tomasz SGA Szopen Suwałki OPŁACONO
11 Mateusz Poredo brak Mati Morąg OPŁACONO
12 Rafał Raźniewski SGA Suwałki RaV Suwałki OPŁACONO
13 Borkowski Michał SGA Suwałki Brodaty Suwałki OPŁACONO
14 Gajocha Karol Straszydło katalfa Olsztyn OPŁACONO
15 Gutkowski Mateusz SGA Suwałki Luis Suwałki OPŁACONO
16 Tondera Paweł Zajechani fender Ełk OPŁACONO
17 Michał Sofiński SGA Suwałki Sofiniak Suwałki OPŁACONO
18 Zdanio Grzegorz S.G.A. Suwałki Giz Suwałki OPŁACONO
19 Lipiński Wojciech Zajechani Ełk Wojtas Ełk Potwierdzono
20 Gawełko Piotr Zajechani Gawlo Olecko OPŁACONO
21 Borkowski Marcin SGA Suwałki kudłaty Suwałki OPŁACONO
22 Kaźmierczak Mateusz brak Kazik Giżycko Przeniesiono na listę 3 OPŁACONO
23 Jabłecki Arkadiusz Straszydło Jabu Olsztyn OPŁACONO
24 Bienias Marcin SCD Beny Morąg OPŁACONO
25 Marcin Banasiak SCD Rycor Olsztyn OPŁACONO
26 Plizga Jakub brak Vaca Olsztyn OPŁACONO
27 Piotr Markun SCD Piotrek_SG3 OLSZTYN OPŁACONO
28 Makarewicz Robert brak Watson GiżyckoOPŁACONO
29 Juszkiewicz Mateusz SGA Suwałki Mati Suwałki OPŁACONO
30 Kamil Milewski S.G.A Suwałki Mila Suwałki OPŁACONO
31 Damian Sztabiński SGA Suwałki Damianox Frącki OPŁACONO
32 Zawada Piotr SCD Piter Olsztyn OPŁACONO
33 Artur Chendoszko Straszydlo Arturro Olsztyn OPŁACONO
34 Buza Paweł SGA Suwałki buzol Suwałki OPŁACONO
35 Łukasz Pająk SCD Pająk Olsztyn OPŁACONO
36 Juliusz Ziniewicz S.G.A. Stalker Suwałki OPŁACONO
37 Mateusz Sawko Team SCD Xobevil Olsztyn
40 Barszczewski Paweł S.G.A. Pavulon Suwałki OPŁACONO
41Wojda Oskar ASG-Olsztyn Oskar Olsztyn OPŁACONO
42 Adam Kasparek ASG-Olsztyn Vim Olsztyn OPŁACONO
43Ulatowski Adam ASG-Olsztyn Ulat Olsztyn OPŁACONO
44 Jakub Rugień ASG-Olsztyn Rugień Olsztyn OPŁACONO
45 Krystian Jurkiewicz ASG Olsztyn Juras Bartoszyce OPŁACONO
46 Krzysztof Pakalski Pakal Olsztyn OPŁACONO
47 Michał Denert ASG Olsztyn Syn Olsztyn OPŁACONO
48 Kuchta kamil Asg-olsztyn Kamil Olsztyn OPŁACONO
49 Nalbach Dariusz b.r.a.k. bauvvanek Giżycko OPŁACONO
50 Jasztal Karol Brak Inżynier Giżycko OPŁACONO
51 Klepacki Patryk brak Lothar Suwałki OPŁACONO
52 Szymański Krzysztof SGA Suwałki Elkriss Suwałki OPŁACONO
53 Ćwikliński Arkadiusz brak Blackey Suwałki OPŁACONO
54 Brankiewicz Dawid S.G.A. Suwałki TaYroN Suwałki OPŁACONO
55 Szymon Kwaśniewski SCD Szymon OLSZTYN OPŁACONO
56 Adrian Adamczyk brak Arni Ełk OPŁACONO
57 Kowalewski Karol S.G.A. Suwałki Randall Suwałki OPŁACONO
58 Krajewski Karol PZA Sekcja Wschód Krajech Białystok OPŁACONO
59 bosman Sobek Krzysztof ASG Olsztyn bosman OPŁACONO
60 Białobrzeski Maciej ASG-Olsztyn Donald Olsztyn
61 Sobierajski Marek ASG-Olsztyn Sobota Olsztyn OPŁACONO
62Chmielewski Szymon ASG-Olsztyn Szymonc Olsztyn OPŁACONO
63Tomasz Rutkowski ASG-Olsztyn Denat Olsztyn
64Skibicki Łukasz PZA Sekcja Wschód - DaggerTeam LuckyLuke Białystok
65Skibicki Łukasz PZA Sekcja Wschód - DaggerTeam LuckyLuke Białystok OPŁACONO
66Andrzej Kuczyński PZA Sekcja Wschód ANDŻELO Białystok OPŁACONO
67Krzysztof Charkiewicz PZA Sekcja Wschód - DaggerTeam Białystok OPŁACONO
68Martonik Rafał PZA Sekcja Wschód Marton Białystok OPŁACONO
69 Piotrowski Wiktor SCD Wikrut Olsztyn OPŁACONO
70 Koplin Marek brak Prusak Giżycko OPŁACONO
71 Koplin Jacek brak Andrzej Giżycko OPŁACONO
72 MILENA FILIPOWICZ BRAK CHILI OLSZTYN
Lista 2, 48 osób
L/P Nazwisko i imię Nazwa Teamu: Nick / Ksywa Skąd jesteś
Ryszard Łaski BLACKOPS GROUP POLAND Leśny Władek Grodzisk Maz.Przeniesiono z listy 3 lp 43
Robak Maciej BLACKOPS GROUP POLAND ROBAL Warszawa Przeniesiono z listy 4 lp 7
Karol Strojny B.R.A.K Karol Staszów Przeniesiono z listy 4 lp 40
1 Gracz z Rosji
2 Gracz z Rosji
3 Gracz z Rosji
4 Gracz z Rosji
5 Gracz z Rosji
6 Gracz z Rosji
7 Gracz z Rosji
8 Gracz z Rosji
9 Gracz z Rosji
10 Gracz z Rosji
11 Gracz z Rosji
12 Gracz z Rosji
13 Gracz z Rosji
14 Gracz z Rosji
15 Gracz z Rosji
16 Gracz z Rosji
17 Gracz z Rosji
18 Gracz z Rosji
19 Gracz z Rosji
20 Gracz z Rosji
21 Mazurek Jacek Joker Boys Jacek Warszawa OPŁACONO
22 Bartosz Puch Dziki Wschód Puchu Hajnówka Przeniesiono na listę 4 OPŁACONO
23 Mazurek Piotr Joker Boys Donald Warszawa OPŁACONO
24 Żelazko Tomasz brak szakal Zamość OPŁACONO
25 Michał Wielechowski BLACKOPS POLAND GROUP Michcior Pruszków OPŁACONO
26 Belta Hubert Blackops Group Poland Hubertus Grodzisk Maz. OPŁACONO
27 Koźbiał Łukasz Black OPS Poland Luk Budy Michałowskie
28 Bastek Małgorzata Straszydło Gosia Olsztyn Przeniesiono na listę 1 OPŁACONO
29 Paczyński Dominik brak razor99 Warka OPŁACONO
30 Kasper Amielawski Brak Magister Giżycko Przeniesiono na listę 1 OPŁACONO
31 Krzysztof Piotrowski brak KrzychP Ostróda OPŁACONO
32 Piotr Stróżewski Legion Chotomów Generał Chotomów
33 Jarząbkowski Rafał Legion Chotomów Kapitan Ząbki
34 Lament Grzegorz Legion Chotomów Gall Warszawa
35 RAFAŁ WAKULIŃSI LEGION CHOTOMÓW waku RADZYMIN
36 Zaremba Krzysztof Legion Chotomów Zarembik Warszawa
37 Konrad Spoczyński Legion Chotomów Smoku Warszawa
38 Miks Michał Bad Company Miksa Wejherowo OPŁACONO
39 Adam Miks Bad Company Ninja Wejherowo OPŁACONO
40 Sebastian Strojny B.R.A.K Seba Staszów OPŁACONO
41 Majewski Jakub G.N.I.E.W. Kewlar Mrągowo OPŁACONO
42 Krzysztof Żabiński G.N.I.E.W. Łysy Mrągowo OPŁACONO
43 Kacper Szewczyk G.N.I.E.W. Pan Romek Mrągowo OPŁACONO
44 Maciej Majewski G.N.I.E.W. Sołtys Mrągowo OPŁACONO
45 Mateusz Kostros G.N.I.E.W. Kokos Mrągowo OPŁACONO
46 Łukasz Tymiński G.N.I.E.W. Tymon Mrągowo OPŁACONO
47 Białek Jakub brak Kuba Działoszyn OPŁACONO
48 Janowski Piotr OGAR Generalcombo Warszawa OPŁACONO
49 Belta Robert BLACK OPS GROUP POLAND Beltus Grodzisk Mazowiecki OPŁACONO
50 Białokozowicz Bartosz WTA Blinkers Warszawa OPŁACONO
51 Myszkowski Sławomir WTA Pudel Warszawa
52 Jakub Bacław WTA Bozz Warszawa OPŁACONO
53 Paweł Wiącek WTA Joker Warszawa OPŁACONO
54 Łoś Gracjan WTA gruzin Warszawa OPŁACONO
55 Pawel Zagrodzki WTA Johny Warszawa OPŁACONO
56 Kuszka Andrzej WTA Qsher Wawa OPŁACONO
Lista 3, 95 os.
L/P Nazwisko i imię Nazwa Teamu: Nick / Ksywa Skąd jesteś
Szałas Sebastian Szałas 10th Shadows Szałas Przeniesiono z listy 4 lp 10
Kaźmierczak Mateusz brak Kazik Giżycko Przeniesiono z listy 1 lp 22
1 Roland Rogowski S.W.O.G Roland Kraków OPŁACONO
2 Karol Szczyrbak S.W.O.G. Karol Kraków OPŁACONO
3 Wojciech Węgiel SWOG VoyTas Kraków
4 Jakub Kościelny S.W.O.G. Mlody Skawina OPŁACONO
5 Kacper Drozdowski S.W.O.G Kacper Leńcze OPŁACONO
6 Legieć Szymon S.W.O.G Piro Kraków OPŁACONO
7 Maciej Życzkowski S.W.O.G. Maciek Kraków OPŁACONO
8 Szymon Kulawiak S.W.O.G Zuko Leńcze OPŁACONO
9 Aleksy Wnęk S.W.O.G Alek Skawina OPŁACONO
10 Piech Karol S.W.O.G. Piechu WieliczkaREZYGNACJA
11 Kaszyński Piotr White Cross White Warszawa OPŁACONO
12 Tomasz Drózd Husaria Gunar Gdańsk OPŁACONO
13 Robert Postek WhiteCross Warszawa OPŁACONO
14 Kamil Ronowicz Husaria Steew Gdańsk OPŁACONO
15 Wojciech Badzielewski CSAR Badzio Warszawa OPŁACONO
16 Jacek Wawrzyniak HUSARIA Jax Gdansk OPŁACONO
17 MICHAŁ SIENKIEWICZ HUSARIA OBAMA GDYNIA OPŁACONO
18 Grzegorz Opaliński Husaria Opal Wejherowo OPŁACONO
19 Jakub Wawrzyniak Husaria Jaxson Gdańsk OPŁACONO
20 Michał Kluczny Husaria BetoN Chwaszczyno OPŁACONO
21 Michał Ślusarczyk CSAR Kudłaty Pruszków OPŁACONO
22 Maciej Orlik Husaria Saiko Gdańsk OPŁACONO
23 Tomasz Ratkowski Husaria ch4os Gdańsk OPŁACONO
24 Damian Smulski Husaria Damiano Gdańsk OPŁACONO
25 Drózd Husaria Bocian Gdańsk
26 Marcin Karpiński Husaria Balon Trąbki Wielkie OPŁACONO
27 Andrzej Kopiec HUSARIA Carington Reda OPŁACONO
28 Dawid Pasternak Husaria Łysy Gdynia OPŁACONO
29 Piotr Brzozowski White `Cross Warszawa OPŁACONO
30 Beata Ronowicz Husaria Becia Gdynia OPŁACONO
31 Michał WHITE CROSS FRYCERS Warszawa OPŁACONO
32 Bartosz Telka White Cross Soul Wraszawa OPŁACONO
33 maciek kotwa Paramilitarna Grupa Black Water z Malborka max trabki wielkie OPŁACONO
34 KLONOWSKI Sławomir black water klonek Malbork OPŁACONO
35 Eduard Rukhin WHITE CROSS Kulka Warszawa OPŁACONO
36 Herzyk Krzysztof KGA Gryf Krzysiek Kraków
37 Rechnio Tomasz White Cross Nasserb Warszawa OPŁACONO
38 Moryc Sebastian KGA Gryf VanDerSeba Kraków OPŁACONO
39 Brzozowski Robert White Cross Beny Warszawa OPŁACONO
40 Łukasz Pietrzyk Husaria Kuki Gdynia OPŁACONO
41 Kafara Andrzej Mad Dogs Kafar Magdalenka OPŁACONO
42 adrian głań nams golonka gdynia
43 Ryszard Łaski BLACKOPS GROUP POLAND Leśny Władek Grodzisk Maz. Przeniesiono na listę 2 OPŁACONO
44 Pyrzanowski Piotr White Cross Habib Warszawa OPŁACONO
45 Czarnota Tomasz BlackWater Toshiro Malbork OPŁACONO
46 Grzenkowicz Dagmar 10th Shadows DeathThorn Osieki Lęborskie OPŁACONO
47 Soszler Roman Mad Dogs Szyszka WarszawaOPŁACONO
48 Sebastian Szreter 10TH SHADOWS Takeshi Gdynia OPŁACONO
49 Dawid Szreter 10th shadows Tytan Gościcino OPŁACONO
50 adrian Głań nams golonka gdynia
51 Zacharek Kamil 10th Shadows Zach Reda OPŁACONO
52 Marek Bejger 10th Shadows Marco Bolszewo OPŁACONO
53 Łukasz Kieza 10th Shadows Lukas Wejherowo
Rafal Szmidel Mad Dogs Raf Magdalenka [color=#00FF00]OPŁACONO
55 Adamowicz Maciej Black Sheep Macias Bydgoszcz OPŁACONO
56 Hryncewicz Paweł Black Sheep Hrynek Bydgoszcz/Piecki OPŁACONO
57 Styn Adam 10th Shadows Xadix Prusewo
58 Dach Filip KGA GRYF No name Krakow
59 niklas jakub Blck Sheep kubix Bydgoszcz OPŁACONO
60 Czyżowicz Adrian BlackSheep Adi Bydgoszcz OPŁACONO
61 Mateusz Dybowski Task Force Whiskey Dybek Pułtusk OPŁACONO
62 Marcin Makowski Task Force Whiskey SCRAPPYDOO Pułtusk OPŁACONO
63 Wojtaszek Adam Task Force Whiskey Logan Ząbki OPŁACONO
64 Pieprzyk Piotr KGA Gryf ppszejdi Kraków
65 Pieprzyk Dominik KGA Gryf Mlody Kraków
66 Endriko Konopka-Bytyći KGA Gryf Kovu Kraków
67 Chochowski Sławomir G.R.O.T. Sławek Giżycko OPŁACONO
68 Grzegorek Mariusz TASK FORCE WHISKEY Mao_O Pułtusk OPŁACONO
69 Czekaj Paweł KGA GRYF Thompson Kraków
70 Wojtek Daniel KGA GRYF Wojtek KGA
71 Przybyszewski Marcin brak Minek Ełk OPŁACONO
72 Mariusz Pawlukiewicz GROT Maniek Giżycko OPŁACONO
73 Jurys Łukasz Black Sheep jurys Bydgoszcz OPŁACONO
74 Raźny Piotr O.M.P HUSARIA Najman Gdynia OPŁACONO
75 Oskar Racułt S.W.O.G. Młody 2.0. Skawina OPŁACONO
76 Wojciech Szpunar Mad Dogs Dzudzu Magdalenka
77 Rybarczyk Adam brak Sailor Węgorzewo OPŁACONO
78 Rytter Adam Mad Dogs Blade Warszawa OPŁACONO
79 Przemysław Włodarski Brak Przemas Bydgoszcz OPŁACONO
80 Podkański Adrian Mad Dogs Adi Warszawa OPŁACONO
81 Dudziński Tomasz brak Solo Gdańsk OPŁACONO
82 Flis Kamila brak Kams Gdańsk OPŁACONO
83 Radzanowski Christopher Brak Chris Warszawa
84 Arentowicz Krzysztof G.R.O.T. Krzysiek Gizycko OPŁACONO
85 Liszewski Michał Task force whisky Michael Pułtusk OPŁACONO
86 Chochowski Sławomir G.R.O.T Sławek8621 Giżycko
87 Stawski Adam HUSARIA Cleaner Reda
88 Kazana Piotr G.R.O.T. Kazana Giżycko OPŁACONO
89 Łukasz Junko G.R.O.T Kazma Giżycko
90 Kubica Cezary brak Vegas Żywiec OPŁACONO
91 Białek Jakub brak Kuba Działoszyn
92 Bajda Adrian KGA GRYF Grazzi Kraków OPŁACONO
93 Faber Kaja KGA GRYF Raven Kraków OPŁACONO
94 Kacper Biernat Brak Kapsel Rajcza OPŁACONO
95 Irmina Langowska Husaria Irmiś Gdańsk OPŁACONO
96 Kułaczkowski Michał Husaria Gorman Sopot OPŁACONO
97 Meler Sebastian Husaria Seba Gdańsk OPŁACONO
[98 Marcin Urbaś FortASG Hunter Jaszczurowa OPŁACONO
99 Poręba Łukasz brak Ziran Limanowa OPŁACONO
100 Kamil Gajewski CSAR Gajos Warszawa OPŁACONO
101 Konrad Kaliski CSAR Szamil Warszawa OPŁACONO
102 Alexa Najmrodzka Aleksandra CSAR Doon Warszawa OPŁACONO
103 Niedźwiedź Mateusz Moroz GROT Giżycko
Lista 4, 58 os.
L/P Nazwisko i imię Nazwa Teamu: Nick / Ksywa Skąd jesteś
Bartosz Puch Dziki Wschód Puchu Hajnówka Przeniesiono z listy 2 lp 22
1 Janusz Gierasimiuk Dziki Wschód JanuszUfamTobie Hajnówka OPŁACONO
2 Łukasz Lewczak Brak Kuki Gdynia OPŁACONO
3 Szczepański Michał Ezero Misiek Lublin OPŁACONO
4 Figiel Grzegorz E0 Psychol Lublin OPŁACONO
5 Czaplicki Maciej Hussars Mrówa Siedlce OPŁACONO
6 Łukasz Wyrębek Zielone Pantery Lembol Siedlce OPŁACONO
7 Robak Maciej BLACKOPS GROUP POLAND ROBAL Warszawa Przeniesiono na listę 2 OPŁACONO
8KomaroV Piotr brak Komar OPŁACONO
9 smoku90 Smoktunowicz Marcin Dziki Wschód SmokuOPŁACONO
10 Szałas Sebastian Szałas 10th Shadows Szałas Przeniesiono na listę 3 OPŁACONO
11 Piechowiak Maciej E0 Miś Miś Lublin OPŁACONO
12 Müller Tomasz Bad Company Beardo Wejherowo
13Koronkiewicz Konrad SGA Suwałki Konrad Suwałki Przeniesiono na listę 1 OPŁACONO
14 Jakub Bondos Brygada Obrony Wschodu (B.O.W) Hokey Lublin OPŁACONO
15 Konrad Jedynak Brygada Obrony Wschodu (B.O.W.) Raccoon Lublin OPŁACONO
16 Perzanowski Michał Brygada Obrony Wschodu (B.O.W) Perzan Lublin OPŁACONO
17 Gęca Piotr B.O.W kwass Lublin OPŁACONO
18 Fedon Piotr Brygada Obrony Wschodu (B.O.W) Piter Hrubieszów OPŁACONO
19 Igor Janiel Dziki Wschód ASG Hajnówka Holf Hajnówka OPŁACONO
20 Kacper Fidecki B.O.W Fidek Gorzków OPŁACONO
21 Drawc Artur Bad Company Yogi Bolszewo OPŁACONO
22 Klawikowska Patrycja Bad Company Pejti WejherowoOPŁACONO
23 Haase Marcin Bad Company Zajc WejherowoOPŁACONO
24 Adam Miks Bad Company Ninja Wejherowo
25 Siwik Karol GA Szczytno Siwy Szczytno
26 Sebastian Kacprzak GA Szczytno SeBa Szczytno OPŁACONO
27 Tabaka Kamil GA Szczytno Tabol SzczytnoOPŁACONO
28 Paweł Borchmann Bad Company Paweł Słuchowo OPŁACONO
29 Wasiluk Adrian Dziki Wschód Jacek Hajnówka OPŁACONO
30 Chmieliński Igor GA Szczytno Igor Szczytno OPŁACONO
31 Kowalczuk Mariusz Dziki Wschód ASG Szczur Hajnówka OPŁACONO
32 Damian Kwapiś brak człowiek Łężyce
33 Skrzypczyk Grzegorz brak SieśQ Olsztyn
34 Rutkowski Rafał brak DESTI Kielce OPŁACONO
35 Igor Tośta brak Jarl Kielce OPŁACONO
36 Kamiński Szymon Ezero Goldman Lublin OPŁACONO
37 Radosław Konieczek brak Radzio Lidzbark Warmiński OPŁACONO
38 Zawadzki Maciej Jenoty Maza Nowe Miasto Lubawskie OPŁACONO
39 Bartosz Zabłocki Jenoty Gecko Nowe Miasto Lubawskie OPŁACONO
40 Karol Strojny B.R.A.K Karol Staszów Przeniesiono na listę 2 OPŁACONO
41 Hubert Boss Jenoty Fumfel Warszawa
42 Błaszkowski Daniel Jenoty Dany Nowe Miasto Lubawskie OPŁACONO
43 Ciurzak Krzysztof brak Kocurian Warszawa OPŁACONO
44 Grzegorczyk Konrad B.O.W (Brygada Obrony Wschodu) Moździerz LublinOPŁACONO
45 Korotko Rafał Brak Kazik Gołdap
46 Klinkosz Wojciech SPECTRE Kędzior Lębork OPŁACONO
47 Gryckiewicz Maciej SPECTRE Grycek Stęknica OPŁACONO
48 Budzyński Damian SPECTRE Budyń Lębork OPŁACONO
49 Michał Sterkowicz SPECTRE Sterka Lębork OPŁACONO
50 Mariusz Mionskowski SPECTRE Mionsk Lębork OPŁACONO
51 Konrad Lal brak Ślepy Lublin OPŁACONO
52 Kamil Lal brak Młody Lublin OPŁACONO
53 Adrian Lewoc Buraki Sulmińskie Adi GdańskOPŁACONO[/color
54 Wierny Adam Buraki Sulmińskie Kudłaty Gdynia [color=#00FF00]OPŁACONO
55 Skwierawski Mariusz Buraki sulmińskie Maniek Gdańsk OPŁACONO
56 Tobolski Adam Buraki Sulmińskie Tobo Gdańsk OPŁACONO
57 Paweł Satowski Buraki Sulmińskie ponton Gdańsk OPŁACONO
58 Mocarska Agnieszka Buraki Sulmińskie Tofik Gdańsk OPŁACONO
59 Waszczuk Piotr Buraki Sulmińskie zgrywus Gdańsk OPŁACONO
60 Jakub Gorzkiewicz Buraki Sulmińskie Młody Przyjaźń OPŁACONO
61 Ireneusz Gorzkiewicz Buraki Sulmińskie Ojciec Przyjaźń OPŁACONO
62 KALINOWSKI tOMASZ BRAK KALI WARSZAWA OPŁACONO
63 Remigiusz Piwko brak Browar Warszawa OPŁACONO
64 Janczurowicz Jan brak Janczi Brwinów\ OPŁACONO
65 Wróblewska Olga E0 OLGA Lublin OPŁACONO
Offline
Aktualizacja list obecności oraz płatności
Proszę sprawdzić dokładnie płatności - mieliśmy jakiś czas temu pewne problemy z weryfikacją przelewów. Jeżeli opłaciłeś wpisowe, ale nie widzisz potwierdzenia na liście, odezwij się na naszego maila za pomocą formularza http://festeboyen.wixsite.com/larp/kontakt
Osoby oznaczone kolorem czerwonym, nie potwierdziliśmy w płatnościach
Offline
Jeśli ktoś nie wpisał w tytule przelewu słowa "FESTEBOYEN", nie znajdziemy go na liście.
Konto Fundacji nie służy tylko celom FESTEBOYEN i właśnie to słowo w tytule przelewu jest kluczowe do znalezienia Was w historii przelewów.
Jeśli jesteś oznaczony na czerwono, ale przelew wykonałeś, prześlij nam potwierdzenie swojej płatności
Offline
Nowy Zlotowicz
Lista nr 2 Maciej Robak i Ryszard Łaski też mają opłacone.
Offline