seria imprez organizowanych przez KLONY i ferajne

"LARP"

FESTEBOYEN 2017 jest ostatnią odsłoną konfliktu pomiędzy NATO i KSW!
Na sierpień 2017 planowana jest rozległa inwazja wojsk NATO na starym kontynencie. Sojusz zamierza tym ruchem zakończyć dziesięcioletni konflikt z wojskami KSW i przywrócić porządek militarny w Europie. Czy inwazja pozwoli ostatecznie przywrócić stary ład, czy raczej KSW definitywnie odepchnie Wojska zachodnie od brzegów Europy? To wszystko zależy już tylko od Was!

  • Index
  •  » FESTEBOYEN III
  •  » KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

#1 2009-03-15 21:48:58

 Moroz

Organizator

Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 446
Punktów :   
WWW

KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

jak w temacie

Offline

 

#2 2009-03-16 19:18:20

ZuBeR

Nowy Zlotowicz

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

Witam, mam kilka pytań:
-czy na zlot może przyjechać każdy, czy obowiązują jakieś zaproszenia?
-czy mi jako osobie spoza Giżycka wolno jako replikę wziąć karabinek snajperski (moc nie większa niż w regulaminie, czyli ok.550-560fps, prawdopodobnie czterotakt, ale możliwe, że będzie to karabin z opcją full auto, jednak ja używam tylko semi)?
-czy jako ew. snajper/strzelec wyborowy muszę posiadać oporządzenie (pytam, ponieważ wszystko co mi potrzeba przenoszę w kieszeniach), a chcę należeć do grupy NATO (ponieważ mam tylko kompletny mundur wz.93)?
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-03-16 20:27:16

 LORD

Organizator

6200174
Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 80
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

poczekamy co powie MTZ bo to on wyznaczał normy ale wstępnie muszę cie zmartwić (najwyżej mile sie rozczarujesz w co wątpię) że lecisz do mojej grupy

zaproszenia nie obowiązują. kto pierwszy ten lepszy. wysyłamy zaproszenia żeby ludzie wiedzieli po prostu że coś się dzieje ale jesli jesteś zainteresowany zlotem a twoja ekipa nie dostała zaproszenia to spokojnie się możesz zarejestrować

każdy może przyjechać z replika jaka mu się podoba pod warunkiem że spełnia wymogi regulaminu. jeśli takowych nie spełnia to w BARDZO wyjątkowych okolicznościach możemy taką replikę zaakceptować czemu ja jestem bardzo przeciwny. wole aby każdy uczestnik miał takie same prawa i przestrzegał tych samych zasad bez żadnego wyjątku choc niewątpliwie jakiś się pojawi

Offline

 

#4 2009-03-17 21:35:23

 KomaroV

Zapalony Zlotowicz

Skąd: Kętrzyn
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

Mam zapytanko. Skoro organizatorzy zadecydowali taką fabułe. To powinny być 2 obozy. Ludzie powińni się spotykać tylko w czasie boju.A nie cały czas razem. Czy dało by się zrobić 2 obóz? Partyzantka z racji swej liczebności koło bramy ketrzyńskiej a Nato np. na wałach koło amfiteatru.

Ostatnio edytowany przez KomaroV (2009-03-17 21:37:20)


Z kontrrewolucją się nie rozmawia. Do kontrrewolucji się strzela...

Offline

 

#5 2009-03-17 23:39:41

 LORD

Organizator

6200174
Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 80
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

nie martw się.. wszystko jest juz dopięte na ostatni guzik. pozostały jeszcze tylko sprawy kosmetyczne takie jak dekoracja terenu i zapewnienie rozrywki na wieczór.
dekoracją zajmiemy się dopiero w maju(to chyba logiczne) a rozrywka zajmujemy się cały czas ale i tak wszystkiego dowiecie się na samym zlocie. tu podajemy tylko niezbędne wiadomości.

jedno jest pewne nam o wiele bardziej niż wam zależy na tym abyście sie dobrze bawili:)

Offline

 

#6 2009-03-18 14:19:28

KilerZajechaniElk

Nowy Zlotowicz

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

I więcej wiedzieć nie trza! Ja mam pewność, że będzie to zajefajna impreza.

Offline

 

#7 2009-03-18 14:43:01

 KomaroV

Zapalony Zlotowicz

Skąd: Kętrzyn
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 53
Punktów :   

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

i mnie to również wystarczy. Dozobaczenia na froncie Towarzysze!


Z kontrrewolucją się nie rozmawia. Do kontrrewolucji się strzela...

Offline

 

#8 2009-03-18 15:06:23

 Moroz

Organizator

Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 446
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

ZuBeR napisał:

-czy mi jako osobie spoza Giżycka wolno jako replikę wziąć karabinek snajperski (moc nie większa niż w regulaminie, czyli ok.550-560fps, prawdopodobnie czterotakt, ale możliwe, że będzie to karabin z opcją full auto, jednak ja używam tylko semi)?

-Nie ma różnicy pomiędzy maniakami z Giżycka a maniakami z innych miast.
-Oczywiście, możesz zabrać ze sobą taki karabinek, pod warunkiem stosowania się do regulaminu - tylko ogień pojedynczy (karabiny z trybem auto, oznaczy się dwoma paskami taśmy klejącej na końcu lufy.)

ZuBeR napisał:

-czy jako ew. snajper/strzelec wyborowy muszę posiadać oporządzenie (pytam, ponieważ wszystko co mi potrzeba przenoszę w kieszeniach), a chcę należeć do grupy NATO (ponieważ mam tylko kompletny mundur wz.93)?
Pozdrawiam

Jako snajper musisz posiadać strój maskujący lub oporządzenie.
Chodzi o klimat imprezy... zależy nam aby ludzie grający po stronie NATO, łudząco przypominali zawodowych żołnierzy.

Offline

 

#9 2009-03-18 15:22:04

OLO

Nowy Zlotowicz

4183198
Call me!
Skąd: Bartoszyce
Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

A jak ja posiadam kombinezon jednoczęściowy flectarn i chce należeć do KSW to muszę posiadać jeszcze jakiś inną część munduru? nie posiadam żadnego wyposażenia...

Offline

 

#10 2009-03-18 15:25:31

 Moroz

Organizator

Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 446
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

OLO napisał:

A jak ja posiadam kombinezon jednoczęściowy flectarn i chce należeć do KSW to muszę posiadać jeszcze jakiś inną część munduru? nie posiadam żadnego wyposażenia...

nałóż na to jakąś czarną albo zieloną bluzę z kapturem i już jest git

Offline

 

#11 2009-05-11 00:21:32

 LORD

Organizator

6200174
Skąd: Gizycko
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 80
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

proszę zabrać ze sobą dokumenty ze zdjęciem(paszport, dowód osobisty, legitymacja, itp) w celu potwierdzenia wieku przy rejestracji

Offline

 
  • Index
  •  » FESTEBOYEN III
  •  » KOMUNISTYCZNY SOJUSZ WSCHODU - pytania dotyczące strony konfliktu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora